
Світильник точковий ULTRALIGHT CL 9940
455 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (63) 245-20-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин "Світотехніка для Вас" пропонує Вам новинку від торгової марки ULTRALIGHT світильник точковий CL 9940.
Точковий світильник фірми ULTRALIGHT.
Колір основи золото або хром.
Колір скла прозорий
Компанія "Світотехніка для Вас" пропонує Вам купити світильники всесвітньо відомої фірми «ULTRAlight system».

Головними принципами компанії є постійне розширення асортименту пропонованої продукції!
Для цього світильника ви можете вибрати на нашому сайті відповідні лампи типу MR16.
Технічні характеристики та комплектація можуть відрізнятися залежно від партії!!!
У разі браку відбувається заміна товару.
Ці й інші точкові світильники Ви можете замовити в нас на сайті компанії "Світотехніка для Вас".
З повагою, інтернет-магазин "Світотехніка для Вас" — нехай життя стане світлішим!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultralight |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GX5.3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Допустима потужність | 50W |
| Тип патрона | G5.3 |
| Тип лампи | MR16 |
| Колір кришталиків | прозорий |
| Монтажний діаметр | 90 мм |
| Колір основи | золото/хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴



