Суперцена!

Підсилювач до RGB стрічці DC 12V Max 12A
315 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
+380 (63) 245-20-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин пропонує підсилювач до RGB стрічки ( 3 каналу за 4А)
Схема підключення контролера зображена на останньому малюнку.

Технічні характеристики та комплектація можуть відрізнятися залежно від партії!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 90 |
| Кількість каналів | 3 |
| Напруга | 12 V |
| Ток | 12 А |
| Колірна гама | RGB |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴



