
Світлодіодний світильник Hi-Tech AL6600 70W круг білий, 4480 Lm 2700K-6500K 400*400*80mm білий
1 512 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6600 70 б
Інтернет-магазин "Світотехніка для Вас" пропонує новинку — світлодіодну панель відомої торгової марки Hi-Tech - AL6600 70W.
SMART світильник завдяки своєму мінімалістичному та стильному дизайну ідеально підійде для інтер'єрного освітлення житлових і комерційних приміщень, кафе, ресторанів і готелів, будинків і квартир.
Виготовлений у лаконічному та універсальному стилі. Без зайвих елементів, виготовлений як єдина конструкція. Може використовуватися в будь-яких інтер'єрах.
Рівномірний розподіл світлодіодів на поверхні світильника забезпечує однорідне та комфортне світіння. Якісні комплектуючі та конструкція. Освітлення вашої кімнати за допомогою цього LED світильника допоможе заощадити бюджет на оплату електроенергії до 85%, порівнюючи з використанням звичайної люстри.
Використовуючи цей світильник, ви з легкістю можете настроювати яскравість і колірну температуру, а функція пам'яті дасть змогу зберегти останні параметри під час наступного вмикання.
Унікальний дизайн у стилі хай-тек і незвичайне технічне виконання дадуть змогу перетворити місце освітлення.
Має функцію пам'яті: останні налаштування яскравості та колірної температури використовуються за наступного вмикання світильника.
2 роки гарантії та ресурс роботи в 25 000 годин.
Застосування:
- Дитячі кімнати, кухні, спальні
- Готель
- Місця проведення конференцій, кімнати зустрічі окремих персон
- Офіси, фабрики
- Комерційне використання
- Школи, коледжі, університети
- Лікарні
Технічні характеристики та комплектація можуть відрізнятися залежно від партії!!
У разі браку відбувається заміна товару.
Цей і інші смартсвітильники Ви можете замовити на нашому сайті "Світотехніка для Вас".
З повагою, інтернет-магазин "Світотехніка для Вас" - нехай життя стане світлішим!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HI-TECH |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 2300 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 см |
| Довжина | 450 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Карбопласт |
| Термін експлуатації | 25000 година |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір світіння | 2700K-4000K-6500K |
| Частота | 50 |
- Ціна: 1 512 ₴




